RANDEVU ALIN
Hastalarımızın Yorumları
Comments
Obezite Ameliyatı Yorumu
Burak İ.
Güler yüzlü, ilgili ve işinde uzman ekip
Comments
Tüp Mide Ameliyatı Yorumu
Süleyman D.
Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim
Comments
Mide Küçültme Ameliyatı Yorumu
Can Ayhan D.
Profesyonel ellerde sağlık hizmeti almak gerçekten tarifi imkansız güzel bir duygu
Comments
Tüp Mide Ameliyatı Yorumu
Emir E.
Sayın Doktor Cemal Kara için Bodrum’dan Tüp Mide Ameliyatı için geldim. Ameliyatımızı başarı ile gerçekleştirdi. Kendisi ve ekibi çok güler yüzlü ve ilgili. Güven veriyorlar. Kendilerine ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.
Comments
Obezite Ameliyatı Yorumu
Berfu S.
Dr. Cemal Kara'yı referans ile tanıdım ve ameliyat öncesi çok araştırdım. Ne kadar doğru bir karar aldığımı tüm süreçlerde hissettim. Tüm ekibi muhteşem ilgili. Hepsini yürekten kutluyorum. Tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum. Başarıları daim olsun.
Comments
Kıl Dönmesi Ameliyatı Yorumu
Ahmet E.
Kıl dönmesi ameliyatı geçirdim 1 ay arayla 2 operasyon oldum hocamız gayet ilgili alakalı başarılı operasyonu için kendisine teşekkür ederim. Ekibi ve asistanı gayet ilgili. Çok memnun kaldım, hastalarına yaklaşımı gayet güzel.
Comments
Hemoroid Ameliyatı Yorumu
Pınar G.
Aydın Bey ve asistanının inanılmaz güzel tavrı, doktorumuzun cerrahi becerisi ve hastayı detaylı bir şekilde bilgilendirmesinden çok memnunuz. Gerçekten bu zamanda işini özveri ile yapan güler yüzlü doktorlarımıza denk gelmek çok zor. Annemin anal fissür ameliyatını yaptı kendisi çok minnettarım. Hastayı motive bir şekilde hastaneden çıkarması ve ameliyat sonrası her türlü desteği sağlaması ayrıca çok memnun bizi. Kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür eder sağlıklı ve güzel günler dilerim.
Comments
Hemoroid Ameliyatı Yorumu
Ali S.
Annemin hemoroid rahatsızlığı için Aydın Bey' e geldik. Teşhis için gerekli tetkikler yapıldı, en uygun ameliyat tekniği belirlendi. Annem korktuğu için bunca yıl ameliyat olmaktan kaçındı. Ancak hasta için korkutucu ve zor olan cerrahi müdahale yapıldı. Ancak bilgisi ve becerisi yüksek doktorumuzun yapmış olduğu ameliyattan annem memnun kaldı. Korktuğu operasyon sonrası sıkıntılar olmadı çok şükür. Aydın Bey' e, asistanına ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Comments
Kasık Fıtığı Ameliyatı Yorumu
Mehmet D.
İleri derece kasık fıtığı şikayeti ile ilgili bir kaç hastaneye gittim sonuç bulamadılar. Op. Dr. Aydın Öztürk' e geldim acil kasık fıtığı ameliyatı yapıldı. Doktorum, asistanı ve ekibine teşekkür ediyorum
Comments
Safra Kesesi Ameliyatı Yorumu
Ömer A.
Merhabalar ne yazacağımı bilmiyorum ama bildiğim ve gördüğümü yazmak en dogrusu. Çok iyi bir ekip Aydın Bey, kibar, işini ne yaptığını çok iyi bilen bir cerrah senelerdir korktuğumuz ve şeker hastalığından dolayı çekindiğimiz bir türlü cesaret edemediğimiz safra kesesinden bir günde kurtarıp eve gönderdi. İlgi alaka mükemmel, Aydın bey mükemmel teşekkürler biz çok memnun kaldık Allah herkesin karşısına Aydın bey gibi iyi doktorlar çıkarsın.