RANDEVU ALIN
Lipozomal Ozon Tedavisi
15 Mart 2023
Lipozomal Ozon Tedavisi
OKUNMA : 275

Lipozomal Ozon Tedavisi

Lipozamal ozon tedavisi saç foliküllerini arttırma özelliğine ek olarak formülünde bulunan B1, B2, B3, B5, B6 ve C vitaminleri sayesinde saç derisine yoğun bakım yapar. Saçların güçlenmesine ve saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Yoğun şekilde saç dökülmesi yaşayan kişiler bu tedavi sayesinde saç dökülmesinin engellemesine katkı sağlayabilir.

Lipozomal ozon tedavisi özel bir tedavi olup, her yaşta insana uygulanabilecek alternatif bir tedavi yöntemidir. Birçok alanda kullanımı olabilmektedir.  Saçların dökülmesinin önüne geçilebilmesini sağlayan lipozomal ozon tedavisi, son dönemde çıkmış olan son teknoloji bir tedavi yöntemidir.

Ozonun Sıvı Formu

Ozon gaz halinde etkisini 20-30 dk’ da yitirirken, lipozamal ozon 72 saate kadar uzun süre salınımı ile daha etkilidir.

Yüksek dozdaki sıvı ozon, gaz ozona göre hem rejenaratif hem de antioksidan olarak çok daha etkilidir.

Bu teknoloji dünyada ilk kez, ozonu gaz hali dışında sıvı hale getirmiş ve hücre içerisine girme etkisini lipozomal taşıyıcı kullanarak arttırmıştır.

Lipozomal Ozon Tedavisinin Antioksidan Etkisi

Ozonun hücresel düzeyde başlatacağı canlandırıcı etkinin hücrenin ihtiyacı olacak diğer amino asit, mineral ve vitaminlerle desteklenmesi gerekir.

Vücudun hedeflenen bölgesine ve kişinin yaşına göre gereken vitamin ve amino asitlerin türü değişiklik gösterir. Lipozamal sıvı ozon sayesinde tetiklenen canlanma ve yenilenme süreci en etkili şekilde desteklenmiş olur.

Buradaki amaç prp ve mezoterapiden ziyade sıvı ozon sayesinde dokuyu canlandırmak kökleri beslemek ve var olan saç köklerine canlılık katmak olup saç dökülmesini de engellemektir.

Lipozomal ozon tedavisi, antioksidan ve rejeneratif etkisi, cilt üzerinde yıpranmaya sebep olan serbest radikallerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Hücre içinde ATP sentezini artırarak hücre bölünmesini destekler.

Lipozomal Ozon Tedavisinin Kullanıldığı Bölgeler

  • Cilt Onarımı

Daha genç bir cilt için lipozomal ozonun rejeneratif etkilerine ek olarak hücresel düzeyde öenmli vitamin ve amino asit kokteyli ile rejenerasyonu destekler. Formülünde bulunan Panthenol, Trenaxamic acid ve Arginine sayesinde cildin koruyucu bariyerinin güçlenmesine, elastikiyetinin ve kolajen sentezinin artmasına yardımcı olur. Cildin yenilenmesini, korunmasını ve canlanmasını destekler. Mineraller ve amino asitler cilde derinlemesine nüfuz ederek, cildin esnek, genç ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına ve bu yapının korunmasına katkı sağlar. Yumuşak ve hafif dokusuyla hızlı emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

  • Yaşlanma Karşıtı

Yaşlanma karşıtı lipozomal ozunun antioksidan etkisini yeni nesil aktifler ile buluşturan bu kokteyl, yoğun vitamin içeriği ile yaşlanma karşıtı cilt bakımından fazlasını sunar. Formülünde bulunan B1, B2, B3, B5, B6 ve C vitaminleri cildinize derinlemesine nüfuz ederek cildinizi ipeksi, doğal ve hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildinizin koruyucu bariyerini destekleyerek, elastikiyetinin artmasına ve nemlenmesine katkıda bulunur.

  • Saç Dökülmesine Karşı

Lipozomal ozonun saç foliküllerini artırma özelliğine ek formülünde bulunan B1, B2, B3, B5, B6 ve C vitaminleri saç derisine yoğun bakım yapar, saçların dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Lipozomal ozon tedavisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili içerik :

Ozon Tedavisi

-----

Ana sayfa

İletişim

lipozomal ozon tedavisi
ozon tedavisi
sıvı ozon
cilt onarımı
yaşlanma karşıtı
saç dökülmesine karşı
lipozamal sıvı ozon
Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş