RANDEVU ALIN
Bişektomi Operasyonu
Bişektomi Operasyonu
HİZMETLERİMİZ
Bişektomi Operasyonu

Bişektomi Nedir?

Günümüzde yüz hatları; güzelliğin, genç görünmenin ve çekiciliğin önemli göstergelerinden birisi haline geldi. Özellikle yüzün V ya da ters üçgen şeklinde görünmesi kadınlar tarafından talep görmeye başladı. Bişektomi (yanak inceltme ameliyatı, yanak estetik ameliyatı) bu noktada pek çok kişi için başarılı sonuçlar sunan bir operasyon olmaktadır.

Bişektomi yanakta bulunan yağların yüzde herhangi bir iz oluşturmadan ağız içinden küçük bir kesiyle alınması işlemidir.Böylece elmacık kemikleri daha belirgin, yüz daha ince ve estetik görünüme kavuşur. İşlem sonrası hafif ağrı ve şişlikler olabilmektedir, fakat bu ağrılar diğer ameliyatlarla kıyaslandığında çok küçük kalabilecek ağrılardır.

Bişektomi Operasyonu Nasıl Yapılır?

Bişektomi (yanak estetiği operasyonu) yaklaşık  yarım saat sürmektedir. Ağız içinde her iki yanaktan yaklaşık 1 santimetre kesi yapılmaktadır. Derinde bulunan yağ yastıkçıkları kişinin yüz yapısına uygun olacak şekilde çıkartılmakta. Böylelikle yanakta istenilen ölçüde incelme ve elmacık kemikleri alt hizasında hafif ve çekici bir hat yakalanmaktadır.

Bişektomi Ameliyatının Avantajları Nelerdir?

Bişektomi operasyonu sayesinde, fazla kilolu olmasa da yanağındaki yağ keselerinden dolayı daha kilolu görünen kişiler, çok daha estetik bir görünüme sahip olur. Ayrıca gıdı olarak bilinen çenenin alt kısmındaki yağ birikintisi de alınır; bu da yüz hatlarının daha belirgin hale gelmesini sağlar. Bişektomi operasyonu ile yüz, artık biraz daha uzun, köşeli ve estetik bir görünüme kavuşur. Böylece, daha genç görünmeniz de mümkündür.

Bişektomi operasyonu ve bişektomi fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ana sayfa

İletişim

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş